Kancelaria Prawna Zienkiewicz

Jeżeli masz problem prawny/spór/sytuację konfliktową i nie radzisz sobie z samodzielnym jego rozwiązaniem a jednocześnie obawiasz się kosztów i czasochłonności postępowania sądowego lub zależy Ci na odbudowaniu pozytywnych relacji i podstaw współpracy z drugą stroną sporu to mediacja jest idealnym rozwiązaniem twoich problemów.

Wizytówką Kancelarii są profesjonalne usługi mediacyjne świadczone przez wykwalifikowanych, certyfikowanych mediatorów/radców prawnych posiadających zarówno szeroką wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne zdobyte w takcie wieloletniej praktyki mediacyjnej jako mediatorzy ad hoc, mediatorzy Ośrodka Mediacji Gospodarczych przy OIRP w Olsztynie, a także mediatorzy z listy mediatorów Sądu Okręgowego w  Olsztynie.

Kancelaria od lat świadczy pomoc mediacyjną w różnorodnych, sądowych i pozasądowych sporach prawnych, zwłaszcza w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych, z zakresu prawa pracy i w sprawach administracyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mediacji i pomocy mediatorów sprawdź: Kancelaria Mediacyjna Zienkiewicz

Dr hab. Adam Zienkiewicz jako praktyk-czynny mediator ale również przedstawiciel nauki prawa i trener w zakresie mediacji i negocjacji jest autorem wielu publikacji naukowych poświęconych polubownym sposobom rozwiązywania sporów, w tym mediacji.

Poniżej wybrane monografie na ten temat:

Anna Kalisz, Adam Zienkiewicz,
Polubowne rozwiązywanie konfliktów w pomocy społecznej Komunikacja. Psychologia konfliktów. Negocjacje i mediacje socjalne, Sosnowiec 2015

Anna Kalisz, Adam Zienkiewicz,
Mediacja sądowa i pozasądowa. Zarys wykładu. Wydanie drugie poprawione i uzupełnione, Wolters-Kluwers, Warszawa 2014.

A. Zienkiewicz,
Studium mediacji. Od teorii ku praktyce.
Difin, Warszawa 2007

Anna Kalisz, Adam Zienkiewicz,
Mediacja sądowa i pozasądowa. Zarys wykładu.
Warszawa 2009

Adam Zienkiewicz,
HOLIZM PRAWNICZY  z perspektywy Comprehensive Law Movement
Warszawa 2018

Anna Kalisz,
Adam Zienkiewicz,
Mediacja w sprawach gospodarczych jako narzędzie wspierające sukces w biznesie.
Warszawa 2020